Brown Body Holifix
,,Body"
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Pes / Dog, krycí pes
* 17.1. 2014
Hnědobílý
Výška: 51 cm
Délka: 61 cm
----
DOV (2023) negativní, GLAUCOM clear
DKK A/A 105°/105°
DLK 0/0
OCD nepostižen/CLEAR
DNA TNS test - normal
DNA NCL test - normal
DNA MDR1 test - normal
DNA CEA test - normal
DNA SN test - normal
DNA GG test - normal
DNA IGS test - normal
DNA RS test - normal
DNA profil
Rodiče:
M: Fixa Svěží vítr ( ,,Fixi" )
O: Bodie Crazy Hola Hopa ( ,,Bodie" )
Výstavy:
X. Hanácká národní výstava Brno, 2015: třída mladých: VD
Speciální výstava BCCCZ Litoměřice, 2015: třída střední: V4
8. ročník Zemské koruny Lanškroun, 14. 6. 2015: mezitřída: V1, VT, KV
Klubová výstava BCCCZ Svojanov, bez KV a KVM 11.9.2015 : třída střední V
XI. Klubová výstava BCCCZ Svojanov, s Kv a KVM 12.9.2015: třída střední V3
Klubová výstava BCCCZ Zbraslav, bez KV 20.8. 2016: třída otevřená V
X. Klubová výstava BCCCZ Zbraslav, s KV 21.8. 2016: třída otevřená VD
XI. Klubová výstava BCCCZ Zbraslav, 2.9. 2017: třída otevřená VD
Speciální výstava BCCCZ Litoměřice, s KV a KVM 26.5.2018: třída otevřená V
XII. Klubová výstava BCCCZ Litoměřice, bez KV a KVN 27.5.2018: třída otevřená V2, res. CAC
Zkoušky:
ZVOP (26.4. 2015)
ZZO (1.5. 2016)
ZZO 1 (12.6.2016)
BH (9.10. 2016)
ZOP (17.6. 2017)
NHAT (28.9. 2017)
Agility: kategorie A2
NEOFICIÁLNÍ
• Východočeské mistrovství mládeže 2015 (7.6. 2015 - Česká Třebová)
kategorie: JUNIOR MINI: 1. místo
• Východočeské mistrovství mládeže 2016 (28.5. 2016 - Česká Třebová)
kategorie: AGILITY A00 junioři: 1. místo
• Východočeské mistrovství mládeže 2017 (27.5. 2016 - Česká Třebová)
kategorie: AGILITY junioři: 5. místo
OFICIÁLNÍ, LA1 - LA2 (6.7.2019)
• Mohelnice JK ANIMALS CUP 2016 (25.6. 2016), LA1:
umístění: 4.místo, DIS
• Dvojzkoušky OPSION,Proruby (21.1. 2017), LA1:
umístění: 2.místo (V), 1.místo (VD)
• Velikonoční jumpy + zkouška, Žernov v České Skalice (17.4. 2017), LA1:
umístění: DIS, 2. místo, 4. místo (V)
• Zvičinská jednička, dvojka a trojka, Zdobín (22.4. 2017), LA1:
umístění: 6. místo, 1. místo (VD), 1. místo (V)
• Opsion 054, Havlovice (8.5. 2017), LA1:
umístění: DIS, 4. místo (VD)
• Junior Open 2017, Česká Třebová (27.5. 2017), L:
umístění: DIS, 4. místo
• Acana cup, Dolní Přím - Probluz (10.6. 2017), LA1
umístění: 2. místo (V), 5. místo
• Junior Open ČMKU, Zbraslav u Brna (18.6. 2017), L
umístění: 2. místo, DIS
• Dvojzkoušky - SIRIUS team, Opatovice nad Labem (23.7. 2017), LA1
umístění: 7. místo (VD), 3. místo (VD)
• Dvojzkoušky - SIRIUS team, Opatovice nad Labem (3.9. 2017), LA1
umístění: 6. místo (VD), 3. místo (VD)
• Podkrkonošské dvojzkoušky II., Mladé Buky (6.1. 2018), LA1
umístění: 9. místo (VD), 3. místo (V), 6. místo (VD)
VEŠKERÉ VÝSLEDKY ZE ZÁVODŮ K NALEZNUTÍ NA KACRU
Soutěže:
•Východočeské mistrovství mládeže 2016 (28.5. 2016 - Česká Třebová)
kategorie ZZO: 5. místo
•ČMKU Junior Open 2016 (27.8. 2016 - Zbraslav u Brna)
soutěž: ZOP: 1.místo
•Východočeské mistrovství mládeže 2017 (27.5. 2017 - Česká Třebová)
kategorie ZZO: 2. místo
•ČMKU Junior Open 2017, Zbraslav u Brna
paralelní timetriálu mládeže ve freesbee : 1.místo
•ČMKU Junior Open 2017, Zbraslav u Brna
agility: 2.místo